Lajme

Marrëdhënia e tij me Anën qenka shumë më serioze sesa mendonim. Këtë gjë e konfirmon dhe video-mesazhi i djalit të Arsimit

Pak ditë më parë, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie.
Duket se çifti ka vendosur të mos fshihet më nga sytë e publikut dhe nëse më parë ruheshin mirë kur dilnin me njëri-tjetrin, tashmë s’e kanë aspak problem.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Iconstyle.al” ka siguruar një foto të Anës dhe Arsimit në një ambient publik në kryeqytet, teksa pinin diçka e bisedonin me njëri-tjetrin, pa praninë e personave të tjerë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here