Lajme

Mjekja e njohur, kandidate për deputete, i habit të gjithë me ndryshimin në pamje pak ditë para zgjedhjeve (foto)

Kandidatja e PS për deputete në Tiranë, mjekja e njohur Najada Çomo ka ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj.

Ajo ka vendosur të ndryshojë stilin e flokëve, duke hequr dorë nga e kuqja e ndezur dhe vetullat e theksuara me laps, duke u shfaqur me një look më natyral.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Pas shumë vitesh në krye të spitalit të Infektivit, Çomo vendosi të largohet nga ky post për të kandiduar për deputete në siglën e selisë rozë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here