Lajme

Nënës Shqiptare i v’des djali hastret, Ja çka i ndodhi mbi arkivolin e djalit saj!

Si pa sojë e -Covid ka v dekur një 25 vjeçar nga fshati Stralin e epërme ku dhe tani per momentin u dergua per banesen e fundit.
Burime të MaksonOnlinePortali mësojnë se i riu është Agimi dhe u godít nga Covid për vd ekje për vetem 24 orë. Ngj arja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Gjithashtu mësohet se ai është djalë hastreti, i cili ka lënë pas edhe dy vajza.
Familja e 25 vjeçarit është nga fshati Stralin e epërme dhe sot duke derguar Arbenin per ne banesen e fundit ndodhi e pa pritura…

Ishin grubulluar te gjith te familjes dhe po prisnin nëna e Arbenit te largohet nga arkivoli, por ajo qka ra ne sy ishte se nëna nuk po levizte mbi arkivol dhe pernjeher ajo pikoi ne tok.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here