Lajme

“Po e mbushni kupën, rrini kot këtu”/ Nevrikoset keq Arjan Konomi dhe shpërthen ndaj vajzave

Opinionisti i Përputhen, Arjan Konomi, ka shpërthyer ndaj Sarës dhe Antonelës për gjuhën që përdorin ndaj djemve.
Gjithçka nisi pasi Sara iu përgjigj keq Princit dhe Rinianit.

Sara: Mund të kem flirtuar, por jo tradhti.
Riniani: Pse flirtimi nuk është tradhti?

Sara: Paske kapur flokët sot.
“Ty nuk të njoh” e “e kishe mendjen te bishtaleci”, ishin komentet që bënë që Konomi të ngrinte zërin kundër tyre.
“More ç’e keni këtë sjellje, ç’është gjithë kjo arrogancë ndaj djemve, ç’i keni këto përgjigje, e kuptoni që rrini kot këtu, ti Sara dhe Antonela pse silleni kështu me djemtë, ose përmirësoni fjalorin ndaj djemve ose ikni nga këtu,” tha Konomi.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here