Lajme

“Burri im më shmang, nuk bën s*ks me mua, thotë se i dhemb…”, vajza e re ndan problemin e madh

Por nëse “migrena” e tij vazhdon për një kohë të pacaktuar me justifikime si – lodhje, jo tani, nesër, atëherë është koha për t’u alarmuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këshilla është të flisni me të dashurin tuaj, hapur dhe me mirëkuptim.Kjo temë u iniciua nga një vajzë ne rrjetet sociale, ne nje forum, sepse ajo ishte shumë e hutuar pasi burri i saj nuk donte të kishte marr ëdhënie se ksuale me të pas lindjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here