Lajme

Tërmkolli: Mos guxoni ta prekni edhe njëherë flamurin – simbol të Dardanisë!

Ish deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka reaguar ashpër pas shumë deklaratave kundër mbajtjes së flamurit Dardan në zyrën e presidentes, Vjosa Osmani
Ai e ka quajtur “turr të ri kundër flamurit Dardan”.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Dardania është e sotmja dhe e nesërmja jonë shqiptare! Është vendi ynë, janë tokat tona! Mos guxoni ta prekni edhe njëherë flamurin – simbol të Dardanisë!”, ka shkruar ajo.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here