Lajme

U Përpoqën Të Grabisin Vajzën, Por Ne Fund Ndodhi Ajo Qe S’Pritej (VIDEO)

Kjo video është regjistruar nga kamera e sigurisë në garazhin e një ndërtese, ku tregohet momenti i grabitjes së një vajze.Gjegjësisht, në video ju mund të shihni dy njerëz duke u përpjekur për ta grabisin vajzën dhe ta fusin në bagazhin e makinës

.Por, ajo çfarë ndodh më pas është mahnitëse!
Duket se grabitja në fjalë ishte një shaka, e kurdisur nga i dashuri i vajzës.Shikojeni videon:

Comment here