Lajme

Biznesmeni “i pangopur”, jeton me gruan dhe 30 të dashurat e tij dhe kërkon sërish

Biznesmeni “i pangopur”, jeton me gruan dhe 30 të dashurat e tij dhe kërkon sërish

Biznesmeni i duhanit Travers Beynon jeton në në Australi së bashku me gruan e tij 27-vjeçare Taesha, dhe me dy të dashura të tjera të përhershme, Nisha 22 vjeç dhe Krystal 21 vjeç.E megjithate, ai duket se eshte i “pangopur”.Në festat që organizon në fundjavë në vilën e tij, numri i vajzave shkon në rreth 30 me të cilat kalon natën.

Në një intervistë për “Daily Mail”, biznesmeni thotë se bashkëshortja e tij nuk e ka aspak problem që ai fle edhe me 30 femra të tjera. Sipas 46-vjeçarit, jeta e tyre martesore funksionon sepse Taesha e dashuron jetën e tyre seksuale dhe i pëlqen vajzat e tjera.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Comment here