Lajme

E Fundit Vjosa Osmani Merr Superlajmin Nga Gjermania Pasi U Zgjodh Presidente

E Fundit Vjosa Osmani Merr Superlajmin Nga Gjermania Pasi U Zgjodh PresidentePak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tani Vjosa Osmani merr super lajmin nga Gjermania pasi u zgjodh Presidente, Viola Von Cramon ka uruar Vjosa Osmanin për zgjedhjen e saj në postin

Raportuesja për Kosovën ka thënë se është shumë premtues fakti që “kjo grua e fuqishme është në krye të Kosovës”. “Më në fund, ia dole Vjosa Osmani.Urime për zgjedhjen tuaj si presidente e re/e vjetër e Kosovës. Është shumë premtuese të shohësh këtë grua tëfuqishme në krye të Kosovës.Pres me padurim të vazhdoj bashkëpunimin tonë të frytshëm”, ka shPak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjetkruar von Cramon, keto ishin fjalet e saj te bukura per Vjosen dhe Kosoven Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Comment here