Lajme

Enca do jetojë në Dubai dhe do e lërë Shqipërinë? Habit këngëtarja me deklaratën

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, prej disa ditësh po shijon pushimet në Dubai.

Dhe në Emiratet e Bashkuara Arabe siç shihet po argëtohet në masë të madhe saqë ka bërë një deklaratë se dëshiron të jetojë atje.
“Dua të jetoj këtu”, ka shkruar 25 vjeçarja.
Imazhi në fjalë e paraqet artisten të veshur tërësisht në rozë dhe me një pamje të mrekullueshme.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here