Lajme

I martuar dhe me fëmijë? Fatjoni ‘PërPuthen’ rrëfen të vërtetën

Fation Kuqari, ish-konkùrrénti i programit “Për’Puthen” ka qenë së fundmi i ftùar në emisionin ‘Glamour Zone’. Për herë të parë ai sqaroi publikun në lídhje me një foto, e cila solli mjaft reàgime në rrjet.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fationi shfàqej pranë një vajze, e cila po shtýnte karrocën e një foshnje. U tha se Fationi ishte baba, dhe kishte gënjyer publikun.“Asnjëherë”. Përsa i përket pyetjes se a ka tràdhtuar ai, Fationi u përgjigj:
“Unë jam tip shumë i qëndrueshëm, por të them të drejtën, kam tràdhtuar. Njëherë e kam bërë dhe ia kam thënë. Ndàrja ime erdhi pikërisht se ia thash.

Por, i’a thash qëllímisht, sepse isha lodhur shumë, gjatë gjithë kohës ishte, tërhíq e mos e këpùt. Kimia kishte mbaruar dhe ajo po ma bënte të vështírë këtë pjesë.
I thash: ‘Moj, po të tràdhtoj. Nuk të dua më. Më lér rehat.’ Ajo ishte bërë shumë e fíksuar me mua. Edhe pasi ia thash, më tha sërish: ‘S’ka gjë. Vazhdojmë.’”.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here