Lajme

Kështu relaksohen gruaja e Milot Rashices dhe ajo e Ledri Vules

Belkiz Kera dhe Sara Hoxha, tashmë janë bërë shoqe të mira.
Ato shpesh here shihen pran njëra tjetrës, shkruan infokosova.
Ditën e sotme janë fotografuar në një kafene teksa shihen se po e kalojnë mirë më njëra-tjetrën.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kujtojmë se të dy bukuroshët janë grat e futbollistitit Milot Rashica dhe ajo e reperit Ledri Vula./infokosova/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here