Lajme

Luana Vjollca ndryshon look, por sytë shkojnë te tatuazhi në zonën e nxehtë

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana vjollca gjatë këtyre ditëve bëri një ndryshim drastik në pamje. Ajo i leu flokët e saj në ngjyrë portokalli, duke marrë kështu një pamje ndryshe nga ajo e zakonshmja prej biondeje.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këto ditë, ajo është zhvednosur në Prishtinë, ku ka realizuar dhe fotot e fundit. Vjollca pozoi e veshur me një fustan të zi të gjatë, me një prerje anash, duke vënë kështu në pah këmbët e saj në atraktive.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here