Lajme

Me të pasmet e saj “bombastike” i le mbrapa të gjitha Tayna

Reperja e njohur prizrenase Tayna, dita ditës po zbukurohet edhe më shumë, shkruan “InfoKosova”.

Tayna famën e ka kërkuar që kur ishte shumë e vogël nëpër talente shou të ndryshme, por që nuk arriti ta prekte famën derisa u bë e madhe dhe e hjeshme.
Tash e sa vite reperja gëzon një famë dhe popullaritet të padiskutueshëm.
Por, nuk kanë faj fansat që e duan kaq shumë bukuroshen, ngase ajo ka një trup goxha të mirë dhe duket se e ka natyral.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here