Lajme

Ra në gjendje kome pasi u rrëzua nga divani, Henri i vogël shërohet plotësisht pas 1 viti

Ra në gjendje kome pasi u rrëzua nga divani, Henri i vogël shërohet plotësisht pas 1 viti

Ra në gjendje kome pasi u rrëzua nga divani, Henri i vogël shërohet plotësisht pas 1 viti
Një nënë britanike ka rrëfyer historinë e pabesueshme të djalit të saj, i cili pësoi një incident të rëndë në moshën 1-vjeçare.
35-vjeçarja, Lee Alexander, ishte duke ftuar një miken e saj për një shëtitje të premten e 28 shtatorit të vitit të kaluar, kur djali i saj Henri, u rrëzua nga divani teksa tentoi të shkonte drejt saj.
Foshnja ra me kokë në tokë dhe pësoi një krizë të rëndë, që i shkaktoi dëmtime në tru.
Henri i vogël u fut në gjendje kome pas incidentit, ndërkohë që mjekët bën ç’mos që të normalizonin situatën e tij.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here