Lajme

Rréfimi uník i Ledjanës; Nga Mevlani, Atdheu tek marrëdhënia me vajzat dhe Olsën (VIDEO)

Ledjana Prenga ose tashmë siç e njohin të gjithë si ‘Ledjana e Për’Puthen’ ishte e ftuar në emisionin sportiv “Jashtë Loje” në Top News.
Kjo për faktin se Ledjana e ka shumë pasion sportin dhe e praktikon pothuajse çdo ditë. Madje ajo deklaron në emision se do të garojë edhe si ‘Bodybuilding’.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zakonisht moderatorja e emisionit “Jashtë Loje” realizon një lojë, në të cilën e ftuara duhet të japë mendimin e saj në lidhje me personazhet.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here