Lajme

Sot qenka dita e ditëlindjeve te VIP-ave/ Monika Kryemadhi merr surprizën që nuk e priste

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen e saj. Në këtë ditë speciale për të, të rinjtë e LRI-së kishin përgatitur një surprizë për Kryemadhin.

Të rinjtë kishin përgatitur një tortë me hartën e Shqipërisë dhe në krye kishte qirinjtë.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here