Lajme

Tea harron Beartin, shfaqet krah një djaloshi misterioz

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, kohën e fundit janë emrat më të lakuar në media rozë.
Që nga ndarja e tyre, vazhdimisht kanë hedhur kunja për njëri-tjetrin mbi arsyen e ndarjes, shkruan infokosova.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ditën e sotme, Bearti pati një kërkesë nga një fanse duke i propozuar që të lidheshin bashkë, por përgjigjja e Beartit ndaj fanses ishte negative.
E si duket Tea ka vepruar ndrysh në këtë situatë.

Comment here