Lajme

Tea tregon mamin dhe i la të gjithë gojëhapur (Foto)

Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe kjo nuk ka ndodhur rastësisht, por ajo është bërë pjesë e disa skandaleve.
Fillimisht ajo gënjeu një publik të tërë duke dalë nga emisioni si çift me Andin dhe më pas bëri papritur publike lidhjen me Beartin, djalin nga Kosova me të cilin lidhja zgjati shumë pak.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tea ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me ndjekësit dhe i ka shuar atyre kurshetjen për disa tema.
Një ndjekës i ka kërkuar is-konkurrentes të tregojë mamin dhe ajo ka publikuar një foto të saj. Ndjekësit janë surprizuar me pamjen e mamas së Teas, një zonjë moderne dhe mjaft simpatike.Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here