Lajme

Ра të brendѕhme dhe me forma bombaѕtike femërore/ Рublikohen në rrjet fotot n u d o të Fjolla Morinës

Tejet tër heqëse dhe sensuale është shfaqur Fjolla Morina në disa foto, të cilat janë publikuar në rrjetet sociale, ndërkohë që ajo dhe bashkëshorti i saj thuajse çdo ditë po ndajnë imazhe për ndjekësit e tyre, shpesh edhe momente intime.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë ditë që kanë shkuar me pushime në Maldive, ku edhe u martuan, por po shijojnë edhe muajin e mjaltit aty.

Gjithsesi, Morina është bërë një nga personazhet më të komentuar të showbizit përsa i përket jetës së saj private. Ajo është përfolur gjatë për lidhjen e dashurisë dhe për fejesën me biznesmenin e njohur Fisnik Syla.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here