Lajme

Bënin sikur ziheshin? Atdheu dhe Antonela filmohen bashkë duke….

Pak ditë më parë Atdheu u rikthye në “Përputhen” për t’u sqaruar me Antonelën. Antonela pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun, ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thy en rregullat.
shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Nuk dihet se ç’po ndodh mes tyre, por së fundmi dyshja janë parë duke darkuar bashkë. “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto të tyre teksa bisedonin me njëri-tjetrin. “Një darkë romantike”, shkruhet krah fotos.

Ditën e djeshme Antonela kërkoi që Atdheu të kthehej në program dhe të kishte një takim me të, por vendimi i produksionit nuk është bërë i ditur. Të ketë lidhje me foton?
shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here