Lajme

Çfarë po paralajmëron Arian Çani?/ Nuk e imagjinoni çfarë do të ndodhë këtu, do të bëhet kasaphanë. Bëni gati çantat dhe ikni

“Nuk e imagjinoni dot se çfarë pritet të ndodhë këtu”. Kështu iu drejtua Arian Çani këtë të premte përmes emisionit “Zonë e Lirë”, qytetarëve që duan të largohen.

Çani ka paralajmëruar se ata që duan të largohen, duhet të ikin në Europën Perëndimore sepse sipas tij, këtu “do të bëhet kasaphanë”. Arian Çani e dha këtë deklaratë pas diskutimeve që po bëheshin në studio nëse Shqipëria është de facto protektorat turk.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here