Lajme

E tradhtoi? Burri e dj.e.g te gj.a.lle gruan ne Kavaje, pastaj va.r.et ne peme, dalin detajet p.rekese

Detaje të reja t.r.onditëse janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë.

Bëhet me dije se burri Bilbil Shirja ka dj..e.gur për së gj.a.lli bashkëshorten e tij Fëllënza Shirja 45-vjeçe. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur për arsye xhe.l.ozie.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

48-vjeçari ka dj.e.gur për së gj.a.lli bashkëshorten në makinë dhe më pas ka v.r.a.rë edhe veten. Ai është gjetur nga policia i vet.ëv.ar.ëur në një pemë.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here