Lajme

(Foto) E veshur me fustan të zi të shkurtër, policja shqiptare bën xhiron e rrjetit shqiptar

Ajo njihet si p ol icja më e bukur në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve
E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër. Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka
shkruar edhe media britanike Express.co.uk”.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here