Lajme

“Je një kryevepër”/ Policja e Kosocës me super format e saj vazhdon të josh gjithë ndjekësit (foto)

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.
shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here