Lajme

Njerëzit po prisnin dasmën e tyre, Marina Fara dhe biznesmeni i japin fund papritur fejesës

Marina Fara vajza e vetme e këngëtares së njohur Eli Fara shpesh herë vendoset në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për jetën e saj private.

Gjashtë muaj më parë bukuroshja bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa. Madje madje ata e çuan lidhjen e tyre në një stad tjetër, atë të fejesës dhe së fundmi po planifikon dhe dasmën e tyre.shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Comment here