Lajme

Bukuroshja që nuk i beson fatit të keq

Natalee njihet për format tërheqëseqë ka.
Por, përpos linjave që ka, përmes fotos së fundit që e publikoi ajo tregoi edhe një detaj tjetër.
Në foto ajo shihet se mbante në duar një mace të zezë, për të cilën thuhet se sjell fat të keq.

Si do që të jetë, në këtë foto vëmendje Nataliees i morën edhe asetet.shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Comment here