Lajme

Melekun e vogël e duan shumë shqiptarët/ Ja si duken prindërit e saj të vërtetë

Beren Gokyildiz ose siç e njohim tashmë në serialin turk “Nënë” është bërë një personazh shumë i dashur edhe në vendin tonë.

Këta janë prindërit e Melek në jetën reale – GazetaBlic

Roli që ajo interpreton në këtë serial, ka bërë që të “thyejë” zemrat e shumë teleshikuesve, pasi ajo shpesh është vënë përballë situatave të vështira për moshën e saj, duke i superuar ato sikurse një e rritur.shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Comment here