Lajme

Modelja shqiptare me të pasmët më bombastike në vend

Modelja shqiptare Franceska Jace e ka ‘djegur’ edhe një herë rrjetin.
Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram, duke treguar forma e saj të trupit, shkruan infokosova.
Me rroba të ngjitura për trupi, ajo dëshmoj edhe një herë se i ka të pasmët me bombastike në estradë.shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Në këtë fotografi ajo po duket mjaftë e ‘zjarret’./infokosova

Comment here