Lajme

Nusja e Sinan Hoxhës publikon foton e djalit të sapolindur: Djali i mamit…faleminderit O Zot…

Çifti shumë i dashur për publikun, Andrra dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të dytë me datë 19 Mars. Andrra solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Ayan.

Sot janë bërë 3 javë që nga lindja e vogëlushit dhe Andrra ka nd arë një video shumë të ëmbël pranë tij.

Ajo shihet e shtrirë në krevat me Ayanin që i fle në kraharor. “Djali i mamit”, ka shkruar Andrra krahas videos.shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Comment here