Lajme

BABË “Po flej te dhoma jote, te jastëku yt” – Adelina Thaçi me fjalë prekëse për Cimën

Rasim Thaçi-Cima do të mbahet gjithmonë në mend për humorin dhe karakterin e tij të jashtëzakonshëm, shkruan “Kosovarja”.
Ai, ishte fytyra dhe personazhi emblematik i ekranit, që sjelli disponim e buzëqeshje në fytyrat e njerëzve për më shumë se 40 vjet me rradhë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Cima, u mund nga K0víd, duke lënë të píkëlluar familjarët, personat e dashur dhe një publik të tërë.
Adelina, e bija e vetme e artistit të humorit, sot e ka kujtuar me këto fjalë p rekëse babain e ndjerë, shkruan “Kosovarja”.

Comment here