Lajme

Deputetja Gjermane dridhë gjithë Spanjën përsëri me deklaratë për Kosovën !! Ja çfarë tha ajo…

Deputetja e Parlamentit Evropian, Viola Von Cramon ka deklaruar ne debatin qe vazhdon rreth ndeshjes kualifikuese per Kampio.natin Boteror Spanja- Kosova se “i pelqen apo jo push.tetit spanjoll Kosova eshte e lire dhe shtet i pa varur dhe ashtu duhet te trajtohe gje qe ka tme rruar mediet serbe.
Cramon me kete v eprim edhe njehere si shkruan pa d yshim po tregon se eshte lobuese e krijeses se quajtur shtet i Kosoves..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Cramon kete deklarate e ka bere permes rrjetit social Twiter, ku ka cituar deputeten katalonase Mirijam Nogueras qe ka thene se Kosova eshte shtet i pa varur dhe ka ftuar Spanjen te pranoje kete..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here