Lajme

Dikur ishte një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri, e gjeni dot se cila është.. [FOTO]

Dikur ishte një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri, e gjeni dot se cila është..??/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Parashqevi Simaku nje nga iko.nat e medha te muzikes Shqiptare te gjithe e donin shume dhe ishte kengetarja e pre.feruar per te gjithe. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here