Lajme

Do qani nga kjo histori/ Jetimi shqiptar gjen portofolin me 1 milion dhe bën gjestin e madh

Do qani nga kjo histori/ Jetimi shqiptar gjen portofolin me 1 milion dhe bën gjestin e madh

Momentet kur njerëzit shfaqin anën më të mirë të tyre janë pak të rralla. Por gjeste që shfaqin natyrën njerëzore transmetojnë pozitivitet dhe nxisin shpresë për ngjarje edhe më të mira mes nesh. Shty pe r3k 1am3n me poshte per te lexuar lajmin e plote:
I tillë është veprimi i një shqiptari nga Shkodra i cili është rritur në jetimore.
Edhe pse ka patur një je të vështirë ai ka vijuar të mos heqë dorë nga humanizmi dhe ndershmëria.
Ai tregon se ka gjetur një portofol me thuajse 1 mln lekë ndërsa nuk ka vonuar të kontaktojë pronarin e saj duke e njoftuar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Qytetari tregon se në portofol ndodhej edhe mjeti i identifikimit të personit.
Mesazhi:
Sapo gjeta i portofol ne shkoder dhe komonikova me zotnin dhe po ja dergoj sepse mund te jen dhe fukara. Kishte 9600 mi lek te vjetra dhe karte njoftimit dhe patent. Jam jetim nga shkodra qe jam rritur ne jetimore.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here