Lajme

E dashura e Elon Musk bën tatuazh me “shenja jashtëtokësore”

E dashura e Elon Musk bën tatuazh me “shenja jashtëtokësore”

E dashura e Elon Musk, Grimes, ka treguar tatuazhin e saj të ri e interesant “shenjat aliene”, i cili ia mbulon tërë shpinën.
33-vjeçarja e cila e lindi djalin X Æ A-12 gjatë vitit të kaluar – postoi fotografinë e kurrizit në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron 1.7 milionë ndjekës.

Tatuazhi i saj mbulon pjesë të shpatullave të saj, me vija të lakuara që arrijnë në pjesën e poshtme të shpinës.
“Nuk kam një foto më të mirë, sepse më dhemb shumë dhe më duhet të fle haha, dhe do të jetë e kuqe për disa javë, por do të jenë plagët e bukura jashtëtokësore. Shpresoj se të gjithë të keni një ditë të mirë”, shkroi ajo..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here