Lajme

Hajde-hajde! Sara publikon foton ku ka dalë pa bre*ë, ka vetëm një…

Sara Malaj është njëra nga konkurrentet më të dashura në emisionin PërPuthen. Si çdo konkurrent tjetër edhe Sara përcillet me kureshtje në instagram.

Ajo ende nuk është deklaruar për ndonjë lidhje brenda emisonit, se me kë do të dalë çift kjo mbetet për tu parë.
Sara ka tërheqë sot vëmendjen me një foto hot teksa ulur në karrige ajo ka pr ovo kuar veshur veç në të brendshme..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here