Lajme

“HALLA MË JOSHËSE NË BOTË”/ DUKET SI 30 POR ËSHTË PLOTË 63 VJEÇE, GRUAJA TREGON SEKRETIN E BUKURISË

Të sfidosh kohën. Kjo është historia e aktores nga Tajvani, Chen Meifen, një grua 63-vjeçare që duket si të ishte në të 30-at e saj.

Meifen ka ndarë më 5 milionë ndjekësit e Facebook-ut sekretet e “rinisë së përjetshme”. Që kur u kurorëzua mbretëreshë bukurie 40 vite më parë, Chen nuk ka hequr dorë nga dieta e mirëpërcaktuar ushqimore dhe palestra.Sipas saj, sekreti qëndron te supa e xhenxhefilit, e konsumuar çdo mëngjes, yoga e përditshme dhe akullorja “durian”, ëmbëlsira e saj e preferuar. Aktorja, këngëtarja dhe prezantuesja televizive është vlerësuar si “halla më e nxehtë e Tajvanit” për gati tre dekada..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Edhe pse askush nuk e beson, ajo që duket si 30 vjeçe është plotë 63 vjeçe. Për disa njerëz, koha duket sikur është ndalur, apo jo?

Comment here