Lajme

I ka ecur shumë me femrat dhe muzikën, këngëtari nga Kosova: I them Kurtit se do bëj që Rusia ta njoh Kosovën

Don Xhoni me muzikën e tij është shn dërruar në një senzacion përtej kufijve shqiptarë. Videot e tij bëjnë xhiro gjithandej rrjetit, me projekte të cilat janë përdodur me qindra milionë herë në rrjete sociale si TikTok..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

E mesa duket fama e tij ka krijuar një terren të mirë për fansa në Rusi. Një modele ruse i ka bërë ftesë Don Xhonit që të vizitojë Moskën, çka është bërë shkak që Don Xhoni t’i drejtohet Albin Kurtit.

Reklamë

“Zotëri Albin Kurti unë kam një fan-base shumë të madhe edhe në Rusi dhe do mundohem me sa kam f uqi që Rusia ta njoh pavarësinë e Kosovës si shtet të pavarur. Nuk janë vetëm femrat që na përfaqësojnë në botë. Respekt” – shprehet Don Xhoni në postimin e bërë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here