Lajme

Këshilltari kryesor politik i Albin Kurtit e kaloi vikendin në kazinot e Tiranës

Këshilltari kryesor politik i Albin Kurtit, Arbër Zaimi, i cili këtë fundjavë si shumica e partisë zbarkuan në Shqipëri për fushatë elektorale, duket se ka zgjedhur ta kaloj më qetë natën pas orës policore në Tiranë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Duke qenë si këshilltar i kandidatit të “Vetvendosjes” në Tiranë, ai duket se ka kaluar një ditë të lodhshme dhe në mbrëmje është parë në mjediset e Regency Casino në qendër të Tiranës.

Shoku i tij Bojken Abazi ka bërë publik numurin e llogarisë për ndihma financiare, por me sa duket mentori kryesor i fushatës së tij nuk ka shumë probleme për para, shkruan Gazeta TemA..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here