Lajme

Pas publikimit të videos me djalin duke u puthur, reagon për herë të parë Tea

Ditëve të fundit emri më shumë i qarkulluar në mediat rozë është emri i ish konkurrentes të emisionit Përputhen, Tea Trifoni.
Ajo mbrëmë publikoj një video teksa shihet shumë afër me një djalë tjerët, ku po shkëmbenin puthje.

Sot ka hapur një pyetësor ku fansat e saj kanë shprehur interesimin të dijë më shumë rreth ngjarjes së Teas.

“Atë që e ke bëre video aman ca e ke burrë”, ishte një prej pyetjeve të fansave, ku Tea nuk ka hezituar të i kthej përgjigje duke mohuar një gjë të tillë dhe duke treguar se marrëdhëniet mes saj dhe djalit janë vetëm shoqërore..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here