Lajme

Prifti i uron Ramazanin Hoxhes, shikoni reagimin e tij!

Të dielën në emisionin ‘Kojshia Show’ për nder të muajit te shenjet te Ramazanit mysafir ishin: Hoxhe Ekrem Avdiu dhe prifti Don Mikel Sopi.!
Prifti i uroj muajin e shenjet te Ramazanit Hoxhes Ekrem Avdiut!
Shih minutën e 5 te emisionit për ta parë këtë gjest të madhe./InfoKosova/
Shiko Videon:.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here