Lajme

Un jam ai qe kam then mu ka bo gruja si “Bager”,Me mar nusen Fidak e me tu bo “Tarak” skisha pa kurr…

Un jam ai qe kam then mu ka bo gruja si “Bager”,Me mar nusen Fidak e me tu bo “Tarak” skisha pa kurr…

Mirmrama o te nderum a me keni harru pash besen,ne kjamet te madh jam me grun tem qe mu ka ba pos me kan bonduzher se bageri u met i vogel per ta.Spata qare pa ju shkrue se krejt veren e deri qitash ymrrin ma ka hanger,prej trashesis ju kan bo syt si kinez krejt nbira i kan hi e i kan dal faqet e trasha gorllumuq t’kuqe e t’trasha mashallah i koft.Para se me ja nis e me ju kallzue se nqfar telashe jam,ju kisha lut bacit pash neren mos shani se une kerkan spo e shaj veq po kallzoj qka po perjetoj..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here