Lajme

Vajzës së Shyhretes i ka hy në qejf mini fundi

Vajzat e Shyhretes tani janë të njohura e të përfolura në mediat rozë.
Njomza, Engji e Gresa janë ato për të cilat shkruhet thuajse çdo ditë diçka për to.
Gresa kohët e fundit ka kaluar të punojë pranë Njomzës, meqë rast janë bërë dy motrat bashkë.
Ajo kohët e fundit madje po merrë vëmendje edhe me pamjen e jashtme, e sidomos me veshjen, Gresa siç duket i ka në merak shumë mini fundat pasi që kohët e fundit po shfaqet veç në ta./Kosovarja/.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamje

Comment here