Lajme

Dua Lipa vezulluese, flet për Kosovën në emisionin më të shikuar në Amerikë (VIDEO)

Dua Lipa është ulur për një bisedë me Jimmy Fallon në emisionin e tij shumë të shikuar në Amerikë
Dua Lipa është rikthyer në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, e këtë herë jo vetëm për të performuar.
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka bërë një intervistë, të parën tek Fallon, e në pjesën më të madhe të bashkëbisedimit ata kanë folur për shtetin tonë dhe festivalin që ajo po organizon,JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Dyshja folën për herën e parë kur Dua performoi në këtë emision, që për të ishte debutimi i parë në një televizion amerikan, në fillim të karrierës.

Comment here