Lajme

Ketü münd t’i gjeni väjzät ne Kösöve per 15 euro, Ato vijne edhe në Mötel…

Ketü münd t’i gjeni väjzät ne Kösöve per 15 euro, Ato vijne edhe në Mötel…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por edhe tek rrethi ne Prishtine mbas ores 2 te nates mund t’i gjeni vajzat por ketu kemi edhe numrin por per ta pare numrin………Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Post navigation

Comment here