Lajme

Agim Ramadani u nis nga Zvicra për ta çliruar Kosovën (Video)

Shukrie Ramadani, bashkëshortja e heroit Agim Ramadani, e ftuar në emisionin “Frontal” në T7, thotë se vazhdon të jetojë me dhímbje. Teksa shton se ëndrra e Agimit dhe të tjerëve për pavarësinë e Kosovës është arritur.
Ajo ka rrëfyer momentet e fundit kur Agim Ramadani u nis nga Zvicra për ta çliruar Kosovën.

Shukrie Ramadani tregon sesi LKÇK-ja i kërkoi Agim Ramadanit të anëtarësohej në këtë lëvizje, por ai kishte refuzuar. Për të udhëtuar nga Zvicra në Shqipëri dhe Kosovë, Agim Ramadani s’ka pasur dokumente, mirëpo ato ia siguruan nga LKÇK-ja.
Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

https://www.facebook.com/watch/?v=1148880572241598

Comment here