Lajme

Burri nuk m’besojke qe po heku prej Vjehrris, lash telefonin me incizu e per fat mu kapen Vjehrria dhe…

Burri nuk m’besojke qe po heku prej Vjehrris, lash telefonin me incizu e per fat mu kapen Vjehrria dhe… – Pershendetje te gjitheve. Ju boj thirrje kejt nuseve qe martohen jasht vendit. Kurre amo kurr mos lejoni me ju shkel as burri as vjehrria e hiq se hiq kunatat apo kunetet. Une jom martu shum e re jasht ne Zvicerr, kur jom shku atje jom ra ne familje te mrapametne sikur ajo qika e historis qe ke ma perpara. As vjehrria e mia edhe pse qe 35 vjet jasht nuk ishin kfjell edhe ishin met me zakone te ktyneherit.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ata kishin qef mem pa me fshis ne dore 24 ore edhe ishin kogja kallabllak ne shpi mos vet ma zi se ne Kosove jetojshin. Qaq shum qe e kishin mendjen e madhe qe i kan letrat e zvicrres para meje u shitshin si me kan mbreta e jo njerez. Fshijsha ton diten jav heksha berllogun ata sprekshin sen me dore. Burri tan diten ish ne pune edhe kur i kallxojsha qa po heku sum besojke thojke jo bre prind e mi sbajn asi sene. Kur ish burri prezent ata u bojshin melaqe ta merr menja po qkrihen mas meje por qat moment qe dilke burri perjashta ata ndryshojshin krejt kontra.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here