Lajme

Edhe pse i kam 20 vite martes as në oborr s’guxoj me dal,Qeni e ka jetën më të mirë se unë…

Edhe pse i kam 20 vite martes as në oborr s’guxoj me dal,Qeni e ka jetën më të mirë se unë…-Ju lutem anonim Isha shum e re kur u dadhurova 15 vjet kaluam 2 vite dhe ne ket koh edhe u fejutem! Po deri sa arita mu fejuu kam hek shumm!nena ime nuk dojke t fejohem me to ofendimet sharjet te maltretuurat etj…Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kur e perfundova shkollen e mesme u martova menjeher veres dhe ta than te drejten qe at dit i rrash pishman 18 vjet ta ceki se jam rrit jashtt dhe mu doke kosovaaa yllll!po mum vet qetashh o mazamakeqq qe se ngojsha nanenn tem bre ato trenet qe mi ka dhan be ja la durt e me ja pi ujinn ka pas vyt mem lendut krejt! Qe at dit kurr drit me su skam pa.Kur u martova e lash shtetin ku u rrita dhe u ktheva ne kosov se kur u fejutem u kon fjala pergjithmon ne kosov!!!a budallakija ska skej!!! Non stop me probleme kur skam pas drejt me fol me dhsn mendinin tim! Nuk kusha drejt me dal deri te dera e oborrit se thojshin po shojn kojshija edhe thojn se je e pares dor edhe qe i kam 20 vjet martes hala skam drejt edhe qe i kam 3 fmi!nejse erdhem ket dhtet me jetu ku jam rrit mbeta shtatzan brenda 10 mujve qe kam jetu ne kosov ka pas me mija rraste per mum lishu e ti kidha pas ment e sodit tuj fluturuuu kisha it prej tunve!!! Nejse e linda djalin edhe u shprngullem ne shtetin tim Lloj lloj probleme mos ta zgjas shummm!Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here