Lajme

Enca në krah të legjendës së UFC-së në plazhet e Dubait

Këngëtarja, Enca Haxhiu për momentin është duke shijuar disa ditë pushimi. Për këtë ajo ka zgjedhur Dubai si destinacion për të kaluar pak kohë larg aktiviteteve të përditshme.
Teksa përgjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë momente të ndryshme që po kalon atje.

Enca përmes rrjeteve sociale tregoi që rastësisht është e ulur pranë, luf tëta rit të UFC-së, Conor McGregor.
“Unë dhe Conor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja.Shtyp reklamen per ti pare fotot/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here