Lajme

Gruaja zbulon pas 22 vitesh mesazhin e fshehur në muret e shtëpisë qe jetonte me vite

22 vite i fshehur në muret e shtëpisë, por askush nuk e dinte. Më në fund, një grua ka zbuluar një mesazh që fshihej që prej 1997-s në muret e shtëpisë së saj. Mesazhi u zbulua teksa ajo po hiqte letrën e murit për ta rinovuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Nëse do të keni nevojë për letër muri për këtë dhomë, duhet të dini që nevojiten 8 copë. Unë bleva vetëm gjashtë copë për 17 Dollarë ( diçka që nuk më mjaftoi dhe më ze mër oi shumë”, shkruhej në letër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here